субота, 22 квітня 2017 р.

Вища освіта в Англії (Великобританії)

   Великобританія відома своєю тривалою освітньої історією і віковими традиціями викладання. Вища освіта в Англії (Великобританії) займає світову першість серед міжнародних студентів. Мета компанії "Старт Плюс" - спростити шлях українців до вступу в британські вузи і здобуття якісної освіти.
   Особливості та типи освітніх програм
  Система освіти Великої Британії по праву вважається однією з найкращих і успішних, а висока якість навчання дає можливість отримати професійну підготовку вищого класу. Тут знаходяться найвідоміші навчальні заклади в світі, навчання в яких вважається найпрестижнішим і перспективним. Безсумнівно, кожен абітурієнт хотів би вчитися в одному з таких університетів Англії, як Оксфорд, Кембридж, Лондонська Школа Економіки і ін. Якщо ви батько і мрієте про надходження Вашої дитини в ці вузи, ознайомтеся з нашою статтею "Як вступити в Оксфорд, Кембридж та інші ТОП вузи Англії".
   Вища освіта в Англії представлено великою кількістю спеціальностей, найпопулярні- шими з яких є: бізнес, фінанси, менеджмент, інформаційні технології (ІТ), право, маркетинг, дизайн та ін. Програми навчання дозволяють отримати не тільки високоякісні теоретичні знання, а й практичні навички. Як правило, випускники британських вузів в 95% випадків знаходять гідну роботу відразу після закінчення навчання.
   Типи академічних програм:
 - Підготовчі програми передбачають проходження спеціального курсу академічної та мовної підготовки для вступу до університетів Великобританії (Foundation для бакалаврату, Pre-Masters для магістратури). Після проходження таких програм, як правило, вступ до університету відбувається автоматично, без додаткових іспитів. Для поліпшення рівня англійської також можна навчатися на мовних курсах в Англії.
 - Бакалаврат в британських університетах триває, як правило, 3 роки. За деякими спе- ціальностями підготовка може зайняти більше часу. У Шотландії диплом бакалавра можна отримати після 4 років навчання.
 - Магістратура в Англії триває в середньому 1-2 роки. Деякі напрямки, наприклад, фі- лософія, займають 3 роки навчання. Також в Англії популярні програми МВА (магістр ділового адміністрування). Диплом МВА можна отримати за 1 рік.
 - Дипломні та Сертифікатні програми припускають підготовку узкокваліфіцірованих фахівців в різних сферах, наприклад, готельний бізнес, аудит, мерчендайзинг, фешн-дизайн та ін. Програми тривають 1 - 1,5 року.
  Здобувши вищу освіту в Англії, Ви зможете стати власником «ключа від всіх дверей» і створити своїми руками власне майбутнє. У Вас буде можливість потрапити в міжнародні компанії, в яких фахівці з британським дипломом цінуються набагато вище, і Ви зможете побудувати успішну кар'єру.
   Вартість освіти в Великобританії
   Британський диплом, як правило, дістається недешево для іноземців, в тому числі для українців. Особливо, якщо Ви бажаєте навчатися на довгострокових програмах бакалаврату або магістратури. Однак вартість вищої освіти в Англії виправдана, адже учень зможе не тільки освоїти обрану професію на вищому рівні, а ще й отримає величезний мовний досвід, який в подальшому йому також стане в нагоді.
   У  каталозі вузів Англії компанії "Старт Плюс" ми пропонуємо також бюджетні програ- ми, вартістю від 3000 фунтів стерлінгів. Детальніше...
 Джерело : "Старт Плюс" - Режим доступу

Немає коментарів:

Дописати коментар