середа, 3 жовтня 2018 р.

День Кар’єри ЄС у Чернігівському національному технологічному університеті

  1 жовтня  в стінах Чернігівського національного технологічного університету відбувся День Кар’єри ЄС. Захід було організовано та проведено Інформаційним центром ЄС ЧНТУ у співпраці з відділом з питань працевлаштування, практики та зв’язків з громадськістю ЧНТУ при підтримці Представництва ЄС в Україні, повідомляє сайт Чернігівського НТУ.  
  День кар’єри ЄС - це захід, головною метою якого було ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в європейському вимірі.  
  Президентом Чернігівської регіональної торгово-промислової палати Костянтином Івановим, в рамках «Дня кар’єри ЄС», було проведено воркшоп «Пропозиції чернігівських роботодавців», в якому прийняли участь провідні фірми Чернігівського регіону, такі як: ТОВ «Коллар Компані», ТОВ «ПЕТ Технолоджис Україна», ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «ВВ», ПП «Альтеп-Центр» та ТОВ «ТАН».
  Під час «Дня кар’єри ЄС» було проведено круглий стіл «Мобільність молоді до та з ЄС в контексті формування та реалізації культурної політики: можливості та нові горизонти» за участі Генерального директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України Ярослава Петракова та заступника начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради Катерини Литвин. Обговорювались головні перепони виїзду молоді до ЄС, особливості дорожньої карти для співпраці з молоддю, сенкретизм культур та ризики втрати самобутньої культури.

  Упродовж Дня кар’єри ЄС молодь мала змогу поспілкуватися з працедавцями, довідатись про наявні вакансії та можливості кар’єрного зростання. На заході були представлені: ТОВ «Бірвіль», ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «Альфа-банк», ПАТ КБ «Приватбанк», Головне територіальне управління юстиції в Чернігівській області, компанія «StepCall», КК «Вердикт» компанія «Lamoda», Acropolium, SendPulse, Astround Commerce, JBS та інші.

  Крім того, за підтримки декана факультету електронних та інформаційних технологій ЧНТУ Сергія Іванця, була проведена презентація Чернігівського ІТ-кластеру, яка викликала аншлаг серед студентства. Спілкування та нетворкінг не припинявся і після завершення презентації.
Крім того, в Дні Кар'єри ЄС взяли участь Young European Ambassador Катерина Чубей, яка розповіла про можливості для молоді та досвід Молодих Європейських Послів; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри кібербезпеки та математичного моделювання ЧНТУ Дмитро Мехед, учасника програми ERASMUS+ у 2016 році у Економічній академії ім. Д. А. Тсенова (Свіштов, Болгарія) та студентка ЧНТУ Аліна Сіра, учасниця програми Еразмус+ 2017-2018 н.р. в Університеті Марібор (Словенія), які розказали про власний досвід участі в Програмі ERASMUS+.
  «На сьогодні є яскрава тенденція і бажання молодих людей України бути частиною європейських процесів. Впливати на розвиток своєї країни, а не залишатись осторонь. Насправді молодь – то глобальна енергія, яка має надзвичайно потужний потенціал», - зазначила Альона Ревко, керівник Інформаційного центру ЄС ЧНТУ.
Усі учасники заходу мали можливість пройти тренінги для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання: «Написання успішної заявки з академічної мобільності в рамках Еразмус+», «Резюме по-європейськи: europass та мотиваційний лист» та «Безпечне працевлаштування за кордоном».
  День кар’єри ЄС викликав неабиякий інтерес серед молоді м. Чернігова, сприяв формуванню активної громадської позиції та навичок у сфера кар’єрного зростання.

Немає коментарів:

Дописати коментар