середа, 2 травня 2018 р.

Навчання в ЄС

  Існує безліч можливостей для української молоді для навчання у Європі.  Програми проводяться та фінансуються Європейським Союзом, повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні

Еразмус+ Ця програма ЄС підтримує проекти, партнерства, мобільність та діалог у сфері освіти, молодіжних тренінгів  та спорту. Вона має потужний міжнародний фокус та відкриває багато можливостей для фізичних осіб, вищих навчальних закладів, студентів, співробітників університетів, випускників та посадових осіб.

Напрям Жан Моне заохочує навчатися та досліджувати ЄС, а також сприяє діалогу між науковцями та відповідальними особами в ЄС та у всьому світі. Загальна сума виділеного гранту становить понад 1 200 000, 00 євро.

Горизонт 2020 - це найбільша програма досліджень та інновацій в ЄС з бюджетом майже 80 мільярдів євро на 7 років (2014-2020). Програма обіцяє ще більше проривів, відкриттів, реалізовуючи визначні ідеї на світовому ринку.

Дії Марії Склодовської-Кюрі - це основна програма ЄС для структурованої докторської підготовки, яка фінансує тисячі докторів філософії. Вона підтримує дослідження та інновації. До 2020 року завдяки програмі Дії Марії Склодовської-Кюрі близько 15 000 дослідників із-за кордону розпочнуть або продовжать свою кар'єру в Європі.

Iнформаційні центри ЄС розповсюджують інформацію про ЄС та його політику, надаючи допомогу університетам та науково-дослідницьким центрам у навчанні студентів та дослідницьких роботах щодо європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів у дебатах з європейських питань. 

Школа європейських студій - це освітній проект Представництва  ЄС для отримання нових знань студентами та випускниками від провідних європейських та українських експертів щодо перспектив та теперішніх відносин між ЄС та Україною.

Євроклуби зосереджують свою діяльність на школярах та молоді. Їхні основні цілі - інформувати та навчати молодь про Європейський союз та питання, що стосуються відносин між ЄС та Україною, а також підтримувати прагнення України до європейської інтеграції.

Salto-Youth забезпечує неформальні навчальні ресурси для молодіжних працівників та молодіжних лідерів та організовує тренінги та активності для знаходження нових партнерів з метою підтримки організацій та Національних агентств.

Немає коментарів:

Дописати коментар