середа, 15 серпня 2018 р.

Проект «Україна – Норвегія» «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні»

   Проект «Україна-Норвегія» реалізується в нашій державі з 2003 року і є одним із наймасштабніших міжнародних проектів на території України.
   Метою проекту є зменшення впливу негативних соціальних наслідків економічних реформ та реформ оборонного сектору України для звільнених у запас військовослужбовців, учасників АТО і членів їх сімей та сприяння розвитку співпраці між двома країнами.  
   Основу проекту складає професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у правовій та соціальній адаптації до умов громадянського суспільства.
   Виконавцями основної частини проекту є Чернігівський національний технологічний університет і норвезький університет NORD, які організують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраною спеціальністю в обсязі 500 академічних годин (з яких 10 годин викладають викладачі норвезького університету). Громадська організація «Чернігів Європейський» є партнерською організацією, що набирає навчальну групу, забезпечує психологічну реабілітацію та сприяє у працевлаштуванні учасників, повідомляє сайт ЧНТУ
   Проект є соціальним. Для військовослужбовців та дорослих членів їх сімей участь у Проекті безкоштовна.
   Перепідготовка відбувається за спеціальностями (програмами), які користуються попитом на ринку праці в Чернігівській області. Восени 2018 року навчання буде за двома програмами: Інтернет технології в бізнесі та WEB-дизайні та Підприємництво у сфері оздоровчо-рекреаційної діяльності.

Немає коментарів:

Дописати коментар