середа, 19 жовтня 2016 р.

Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab оголошує набір учасників

    Міжнародна Школа соціального підприємництва SELab відкрила прийом заявок на участь у своїй першій програмі. SELab є спільною ініціативою Chasopys Creative Family та Українського форуму благодійників, що реалізується в рамках міжнародного проекту SEEEP – Social Entrepreneurship Experience Exchange Project за підтримки Swedish Institute.
SELab — це інтенсивний модульний курс з основ соціального підприємництва для тих, хто починає власну справу або розвиває  своє соціальне підприємство.

Для кого?
Школа буде корисна тим, хто прагне досягнути соціального впливу через побудову соціального бізнесу в Україні, втілення інноваційних рішень та створення нових робочих місць та можливостей.
Заявки на участь у програмі приймаються до 31 жовтня 2016 р. через форму. Учасники відбиратимуться кураторами Школи. Програма відбудеться у два етапи – 10-11 листопада та 7-8 грудня 2016 року. Перевага надаватиметься працюючим соціальним бізнесам (до 1,5 років) та опрацьованим ідеям. Усього буде відібрано 20 учасників.
Програма
Програма складається з набору  тематичних блоків, необхідних для розвитку соціального підприємства: аналіз соціальних викликів, визначення соціальної місії, дослідження ринку, аналіз та дослідження потенційних клієнтів, створення бізнес-моделі, формування ціннісної пропозиції, маркетингові комунікації, фінансові та юридичні аспекти діяльності соціальних підприємств, залучення стартового капіталу та ін.
Формат програми — поєднання навчальних сесій, практичних вправ, роботи “в полі”,  воркшопів з формування та відпрацювання вмінь, зустрічей із соціальними підприємцями та індивідуальних консультацій, участі у міжнародних заходах.
Умови участі: реєстраційний внесок у розмірі 800 грн. Організатори Школи покривають витрати на роздаткові матеріали, харчування, а також проживання та проїзд для мешканців з інших міст.
Заохочення 
Усі учасники Школи зможуть взяти участь у Міжнародній конференції з соціальних інновацій в м. Києві 16 лютого 2017 року. А найкращі проекти буде запрошено до участі в Міжнародному форумі соціальних підприємців в Ризі, яка триватиме протягом 10-11 грудня 2016 року.
Реєстрація за посиланням.
Детальні про програму Школи, менторів, умови участі та результати на сайті.

ДЖЕРЕЛО. - РЕЖИМ ДОСТУПУ

Немає коментарів:

Дописати коментар